PQP3-D24-D12-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQP3-D24-D12-M-TR
JLCPCB Part #
C6953226
Package
SMD-5P,14x14mm
Description
125mA 12V 18V~36V 2 82% SMD-5P,14x14mm DC-DC Power Modules ROHS