PQB3-D48-S15-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQB3-D48-S15-D
JLCPCB Part #
C5845625
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 36V~75V 3W 86% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS