PESE1-S15-D15-M-TR
MFR.Part #
PESE1-S15-D15-M-TR
JLCPCB Part #
C7327391
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.02W 13.5V~16.5V 15V 2 34mA 3kV 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS