PEP1-S5-D12-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PEP1-S5-D12-M-TR
JLCPCB Part #
C6356980
Package
SMD-10P,15.2x8.5mm
Description
12V 1W 2 3kV 4.5V~5.5V 42mA 83% SMD-10P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS