PEME2-S15-D15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PEME2-S15-D15-S
JLCPCB Part #
C7327340
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
13.5V~16.5V 15V 2 2.01W 3kV 67mA 82% SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS