PEME2-S12-D12-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PEME2-S12-D12-S
JLCPCB Part #
C7260747
Package
SIP,19.7x7.1mm
Description
1.992W 10.8V~13.2V 12V 2 3kV 83% 83mA SIP,19.7x7.1mm Isolated Power Modules ROHS