PDSE1-S24-S24-D
MFR.Part #
PDSE1-S24-S24-D
JLCPCB Part #
C6142341
Package
DIP,12.7x10.2mm
Description
1 1W 21.6V~26.4V 24V 3kV 42mA 81% DIP,12.7x10.2mm Isolated Power Modules ROHS