PDSE1-S24-S15-D
MFR.Part #
PDSE1-S24-S15-D
JLCPCB Part #
C6949713
Package
DIP,12.7x10.2mm
Description
1 15V 1W 21.6V~26.4V 3kV 67mA 81% DIP,12.7x10.2mm Isolated Power Modules ROHS