PDSE1-S24-S12-M
MFR.Part #
PDSE1-S24-S12-M
JLCPCB Part #
C6949711
Package
SMD-5P,13.2x8.5mm
Description
1 1.008W 1.5kV 12V 21.6V~26.4V 83% 84mA SMD-5P,13.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS