PDS2-S5-S15-M-TR
MFR.Part #
PDS2-S5-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C6357332
Package
SMD-5P,12.7x8.3mm
Description
1 1.5kV 133mA 15V 2W 4.5V~5.5V 83% SMD-5P,12.7x8.3mm Isolated Power Modules ROHS