PDQE15-Q48-D24-D
MFR.Part #
PDQE15-Q48-D24-D
JLCPCB Part #
C7261016
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 15W 18V~75V 2 24V 312mA 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS