PDQE10-Q48-D24-D
MFR.Part #
PDQE10-Q48-D24-D
JLCPCB Part #
C7324605
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 18V~75V 2 208mA 24V 87% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS