PDQ15-Q48-S15-D
MFR.Part #
PDQ15-Q48-S15-D
JLCPCB Part #
C5707701
Package
DIP-6
Description
1 1.5kV 15V 15W 18V~75V 1A 87% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS