PR24-12V-900-1A
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PR24-12V-900-1A
JLCPCB Part #
C5710695
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 15ms 28V@DC、250V@AC 40A Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS