PDME1-S12-D24-S
MFR.Part #
PDME1-S12-D24-S
JLCPCB Part #
C7025028
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1.5kV 10.8V~13.2V 1W 2 21mA 24V 80% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS