PDME1-S12-D15-S
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDME1-S12-D15-S
JLCPCB Part #
C7324584
Package
SIP,19.7x6mm
Description
1.5kV 10.8V~13.2V 15V 1W 2 34mA 81% SIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS