DS05-127-2-03BK-SMT-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
DS05-127-2-03BK-SMT-TR
JLCPCB Part #
C3312528
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.27mm 2,000 cycles 24V 25mA 3 Gull Wing SPST Slide, Recessed SMD,P=1.27mm DIP Switches ROHS