DS04-254-2S-07BK
MFR.Part #
DS04-254-2S-07BK
JLCPCB Part #
C3312234
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 7 PC Pin SPST Slide, Recessed 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS