DS04-254-2L-08BK
MFR.Part #
DS04-254-2L-08BK
JLCPCB Part #
C5672525
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2.54mm 24V 25mA 8 SPST 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS