DS04-254-1L-10BK
MFR.Part #
DS04-254-1L-10BK
JLCPCB Part #
C5711964
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 10 2.54mm 24V 25mA SPST Plugin,P=2.54mm DIP Switches ROHS