DS02-254-2L-06BE
MFR.Part #
DS02-254-2L-06BE
JLCPCB Part #
C3312262
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 6 PC Pin SPST Slide, Recessed Plugin,P=2.54mm DIP Switches ROHS