PSK-20B-S9
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PSK-20B-S9
JLCPCB Part #
C5711178
Package
DIP,62x45mm
Description
1 2.1A 20W 85.7% 85VAC~264VAC 9V DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS