DS02C-254-1L-10BE
MFR.Part #
DS02C-254-1L-10BE
JLCPCB Part #
C5624528
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 10 2.54mm 24V 25mA SPST 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS