CPT-2510-28-85T
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CPT-2510-28-85T
JLCPCB Part #
C3812141
Package
Plugin,D=25.2mm
Description
-30℃~+85℃ 10mm 25.2mm 3V~28V 3kHz 85dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric 插件,D=25.2mm Buzzers ROHS