CMS-15113-078L100
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CMS-15113-078L100
Description
100Hz~20kHz 11mm 15mm 3mm 700Hz 700mW 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS