CMS-151125-078L100-67
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CMS-151125-078L100-67
Description
100Hz~20kHz 11mm 15mm 2.5mm 700Hz 700mW 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS