CMC-6027-32L100
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CMC-6027-32L100
Description
-32dB@±3dB 2V~10V 2kΩ 3.5mm 500uA 6mm 70dB Omnidirectional - Microphones ROHS