DS01-254-L-05BE
MFR.Part #
DS01-254-L-05BE
JLCPCB Part #
C3313494
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 5 PC Pin SPST Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS