CMC-6013-38L100
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CMC-6013-38L100
Description
-38dB@±3dB 1.5mm 150uA 2.2kΩ 2V~10V 5.9mm 60dB Omnidirectional - Microphones ROHS