CES-271911-158PM
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CES-271911-158PM
Description
-20℃~+60℃ 1.5W 12.95mm 19.2mm 27.1mm 600Hz~5kHz 750Hz 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS