PRMC3-D24-S24-S
MFR.Part #
PRMC3-D24-S24-S
JLCPCB Part #
C7029980
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 125mA 18V~36V 24V 3W 3kV 83% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS