CDS-4553-16-SP
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CDS-4553-16-SP
Description
-30℃~+60℃ 16Ω 1W 400Hz~6kHz 45mm 5.3mm 500Hz Electromagnetic - Speakers ROHS