CDS-4051-32-SP
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CDS-4051-32-SP
Description
-30℃~+60℃ 250mW 32Ω 40mm 480Hz~6kHz 5.1mm 600Hz Electromagnetic - Speakers ROHS