PDSE1-S24-D24-M
MFR.Part #
PDSE1-S24-D24-M
JLCPCB Part #
C5824346
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.008W 1.5kV 2 21.6V~26.4V 21mA 24V 85% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS