CDS-2844-32-SP
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
CDS-2844-32-SP
Description
-20℃~+85℃ 250mW 28mm 32Ω 4.4mm 480Hz~6.5kHz 600Hz Electromagnetic - Speakers ROHS