73M1R075F
MFR.Part #
73M1R075F
JLCPCB Part #
C1708214
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS