3504G3A3K4FTE
MFR.Part #
3504G3A3K4FTE
JLCPCB Part #
C5503671
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS