73M1R020F
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73M1R020F
JLCPCB Part #
C4002168
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS