73M1R022F
MFR.Part #
73M1R022F
JLCPCB Part #
C1708866
Description
1W 22mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS