R09051N0-FB20B7.0-B103-000
Extended
Manufacturer
CTR
MFR.Part #
R09051N0-FB20B7.0-B103-000
JLCPCB Part #
C18213418
Package
Plugin
Description
10V 10kΩ 50mW ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS