R09710N0-FQ11.2A5.2-B503-0069
MFR.Part #
R09710N0-FQ11.2A5.2-B503-0069
JLCPCB Part #
C18213423
Description
20V 50kΩ 50mW ±10% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS