CRTM025N03L
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
CRTM025N03L
JLCPCB Part #
C467170
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.3V 2.5W 2.6mΩ@4.5V 30V 52nC@15V 6.12nF 638pF 98A DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS