CRSE120N10L2
MFR.Part #
CRSE120N10L2
JLCPCB Part #
C497211
Package
SOIC-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.618nF 1.8V 115V 11A 11mΩ@10V 2.8W 22pF 277pF 28.2nC@10V SOIC-8 MOSFETs ROHS