ISA10N80A
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
ISA10N80A
JLCPCB Part #
C18905990
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 10A 2.9nF 200pF 25pF 4V@250uA 60W 65nC@10V 800V 900mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS