CR10N65FA9K
Extended
Manufacturer
CRMICRO
MFR.Part #
CR10N65FA9K
JLCPCB Part #
C2764973
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.53nF 10A 116pF 31nC@10V 4.9pF 40W 4V 600V 900mΩ@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS