01.X.SA.120LLRI014745600
Extended
Manufacturer
CREC
MFR.Part #
01.X.SA.120LLRI014745600
JLCPCB Part #
C7462609
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 14.7456MHz 20pF ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS