01.X.DB.11CJRRI0000032768
Extended
Manufacturer
CREC
MFR.Part #
01.X.DB.11CJRRI0000032768
JLCPCB Part #
C7570507
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz ±20ppm DT-26 Crystals ROHS