SMCJ200A
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
SMCJ200A
JLCPCB Part #
C266668
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 200V 224V 324V 4.6A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS