CESD323NC3V3B
MFR.Part #
CESD323NC3V3B
JLCPCB Part #
C575968
Description
-55℃~+125℃ 15V 200nA 3.3V 30A@8/20us 37pF 450W@8/20us 4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS