CEST23NC12VB
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
CEST23NC12VB
JLCPCB Part #
C576041
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 12A@8/20us 12V 13.3V 30V 350W@8/20us 45pF 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS